Покриття для спортзалів
13.05.2014
Показати всі

Поліуретанові підлоги один з різновидів наливних підлог. Поліуретанові покриття підлог відносяться до сучасного підлогового покриття. Поліуретанові наливні підлоги активно застосовуються в приміщеннях з негативними або низькими температурами і неопалюваних виробництвах для захисту підстави. Такі підлогові покриття, як поліуретанові підлоги стійко переносить термоударам. Самим еластичним покриттям підлоги з наливних підлог є саме поліуретанові покриття. Також як і епоксидні підлоги, поліуретанові смоли (змішані з додатковими добавками) наносяться на спеціальну грунтовку. Оптимальним підставою для наливних поліуретанових підлог є бетонні підлоги, спеціальним чином підготовлені.

Завдяки унікальним властивостям наливні поліуретанові підлоги активно застосовуються в приміщеннях з постійними вібраціями і жорсткими абразивними навантаженнями. Поліуретанові підлоги менш сприйнятливі до руйнування підстави, ніж епоксидні наливні підлоги. Вони здатні згладжувати тріщини товщиною до 1 мм.
Поліуретанові наливні підлоги захищають підставу від руйнування, мають хороші звукоізолюючі властивості, водонепроникні, захищають від впливу розчинів кислот і лугів, від утворення пилу. Крім цих експлуатаційних властивостей поліуретанові підлоги відносяться до безшовних підлогових покриттів і мають широку кольорову гаму.

Поліуретанові підлоги отримали широке застосування у цивільному та промисловому будівництві:

Складські приміщення,
Холодильні камери,
Промислові підлоги,
Автосервіси, автомийки, паркінги (гаражі),
Торгово-виставкові комплекси.

Як і епоксидні підлоги, поліуретанові покриття підлог градируются в основному по товщині нанесеного шару. Товщина залежить від експлуатаційних умов і вимог пропонованих до покриття підлоги.

Товщина три десятих (0.3) мм – вісім десятих (0.8) мм. застосовується для легких навантажень. Для легкого та середнього навантаження товщина укладається підлогового покриття становить вісім десятих (0.8) – два (2.0) мм. У разі середніх і важких навантажень, постійного впливу вібрації встановлюють полімерні покриття товщиною два (2.0) мм – чотири (4.0) мм. При експлуатації полімерного підлоги в умовах важких і дуже важких навантажень використовуються полімерні стяжки, товщина яких понад чотири (4.0) мм. З метою збільшення міцнісних характеристик і терміну експлуатації полімерні підлоги збагачують кварцовим піском, що крім міцності надає підлоговому покриттю і специфічний зовнішній вигляд, що милує око, і ряд корисних експлуатаційних властивостей.

Пристрій наливних підлог можна проводити при температурі повітря плюс п’ять (+5) – плюс десять (+10) градусів Цельсія. При дотримання умов пристрою наливних підлог, повна полімеризація (полімерний підлога готова до експлуатації) відбувається через сім (7) – вісім (8) днів. Ходити по нанесення поліуретанових підставі можна вже через добу.
Термін служби поліуретанової підлоги залежить від його товщини, умов експлуатації і частоти впливу руйнуючих факторів. У середньому термін безремонтної експлуатації складає близько 30 років і більше.